Оптовим клієнтам

Товари гуртом із Вашим принтом

Ми працюємо на ринку друку на текстилі вже близько 9 років. Ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам найкращі ціни на основи та друк. Коли Ви звертаєтесь до нас, Вам не потрібно замислюватись, де Вам взяти основи для друку – у нас все є. Також у нас є свій швейний цех та парк обладнання для будь-якого виду нанесення зображення. Ми завжди проконсультуємо Вас, який вид нанесення підходить саме для Вашого замовлення, надамо зразки друку, розробимо дизайн, у найкоротші терміни виконаємо замовлення та доставимо Вам у зазначений термін.

Ми використовуємо різні методи друку, ми підберемо технологію, яка є максимально вигідною для Вас і ідеально підходить саме для Вашого дизайну:


Прямий друк

 

Фото

 

Фото зблизька

 

Виробництво

 

Опис

Прямий цифровий друк (DTG) - це найсучасніша технологія друку. Малюнок друкує текстильний принтер безпосередньо на одязі. Для друку використовуються водні фарби абсолютно безпечні для використання. Можливий друк як на білих, так і кольорових тканинах, на кольорових тканинах попередньо друкується біла підкладка, потім наносити колір. Тому зображення на кольорових тканинах щільніше. Також на кольорових тканинах можливі сліди від праймера (спеціальної рідини, якою обробляється кольорова футболка перед печаткою для того, щоб на ній міг надрукуватися білий колір.). Після прання сліди праймера зникають. Друк можливий тільки на виробах з великим вмістом бавовни, щонайменше 60-70 %, на синтетиці друк даним видом неможливий, фарба потече. Підходить для друку будь-яких видів зображень.

Особливість: зображення на одязі виглядає менш яскраво, ніж екрані монітора, оскільки фарба вбирається у структуру тканини. На білих тканинах зображення виглядає яскравіше ніж на кольорових і чорних.

Швидкість друку: біла футболка друкується 5-15 хвилин залежно від формату, кольорова – 15-30 хвилин.

Догляд за одягом: в першу добу не прати, прання в делікатному режимі, без відбілювачів та покращувачів порошку, віджимання на мінімальних оборотах, не викручувати.

Сублімація

 

Фото

 

Фото зблизька

 

Опис

Сублімаційний друк. Друк призначений для синтетичних тканин та сувенірної продукції (чашки, пазли та ін.). Для одягу використовується біла тканина, нанести зображення методом сублімації можливо і на тканини іншого кольору, але кольори спотворюватимуться, тому для правильної передачі кольору використовується саме біла тканина. Спочатку зображення друкується на папері сублімаційним чорнилом, після чого під високою температурою і тиском переноситься на тканину. Малюнок виходить яскравий, входить у структуру тканини. За допомогою цього методу робляться футболки та реглани з повною запечаткою. Спочатку запечатується розкрій, після чого футболка зшивається - як наслідок термін виробництва такої футболки або реглану 1-3 робочих дні.

Догляд за одягом: це один із найстійкіших методів друку, особливих вимог до догляду немає.

Текстильні флекс плівки

 

Фото

 

Фото зблизька

 

Виробництво

 

Опис

Друк флексом (flex, термоаплікація). Попередньо зображення, яке потрібно нанести, вирізається на плоттері (каттері), після чого вибирається все зайве і на монтажній плівці залишається тільки зображення, яке потрібно друкувати. Після цього зображення переноситься на одяг за допомогою термопресса. Підходить для друку написів та нескладних векторних зображень, які можна розділити на 1-3 кольори. Неможливо зробити занадто дрібне зображення менше 5 см по меншій стороні, а також зображення з дуже тонкими лініями.

Швидкість друку: друк займає від 10 хвилин до нескінченності залежно від складності вибірки та формату зображення.

Догляд за одягом: прання в делікатному режимі, вивертати на виворот, без відбілювачів та покращувачів порошку, віджимання на мінімальних оборотах, не викручувати.

Шовкотрафарет

 

Фото

 

Фото зблизька

 

Опис

Шовкотрафарет. Цей метод друку використовується для друку тиражів від 20 одиниць одягу з однаковим зображенням. Для даного виду друку попередньо створюється рамка кожного кольору нанесення, цей процес займає досить тривалий час 2-3 дня. Коли всі рамки підготовлені починається друк, для друку використовують спеціальне обладнання, т.к. "карусель", кожен колір наноситися на одяг послідовно, перед нанесенням кожного наступного кольору, попередній потрібно висушити.

Швидкість друку: тривала підготовка макета, сам друк досить швидкий близько 20-50 футболок на годину.

Догляд за одягом: прання в делікатному режимі, без відбілювачів та покращувачів порошку, віджимання на мінімальних оборотах, не викручувати.

Термотрансфер

 

Фото

 

Фото зблизька

 

Опис

Термотрансферний друк (термотрансфер). Зображення друкується на плівці екосольвентним чорнилом, після друку воно вирізається по контуру. Використовується нанесення зображення з нескладним контуром на темні тканини замість прямого друку, т.к. виглядає яскравіше в порівнянні з нею. Після друку та порізки залишки непотрібної плівки видаляються з підкладки і зображення переноситься на монтажну плівку, після чого зображення під термопресом припікається до одягу.

Швидкість друку: друк займає від 20 хвилин до 40 залежно від формату зображення.

Догляд за одягом: прання в делікатному режимі, вивертати на виворот, без відбілювачів та покращувачів порошку, віджимання на мінімальних оборотах, не викручувати.

Пошиття

 

Як це працює:

  1. Ви надсилаєте заявку
  2. Ми підтверджуємо Ваше замовлення та узгоджуємо деталі
  3. Ви оплачуєте
  4. Ми його виконуємо
  5. Ви забираєте або доставляємо Ваше замовлення Вам точно в обумовлений термін

Для того, щоб розрахувати тираж або дізнатися будь-яку інформацію, що Вас цікавить, напишіть нам на електронну пошту admin@mfest.com.ua або зателефонуйте за номером контакт центру 0 (95) 180 55 85