Дизайнерам

Заробляй разом з нами

Завантажуй свої дизайни для одягу на сайт та заробляй разом з нами.


Привіт! Я – керівник mfest.com.ua. І я хочу запропонувати тобі стати частиною нашої команди та заробляти разом із нами. Все насправді дуже просто, я зараз усе розповім.


Станіслав
Засновник і керівник mfest.com.ua

Чим ми займаємося?

Ми займаємося пошиттям та друком на одязі та сувенірної продукції. У нашому асортименті понад 60 основ. І в цій справі дуже важливий, крім якісної основи, ще і якісний актуальний дизайн. Наш магазин щодня відвідують тисячі людей, і це дає реальний шанс сформувати для Вас джерело постійного пасивного доходу. Для цього потрібен лише трендовий принт, який продаватиметься хоча б кілька разів на день.

Невелика історія успіху:

Скидай приклади своїх дизайнів нам на пошту admin@mfest.com.ua з темою "Співробітництво - Дизайнер"

І ми будемо ради бачити тебе в нашій команді.


Як це працює:

Ти додаєш свій дизайн на сайт

Клієнт замовляє одяг із твоїм дизайном

Ми приймаємо замовлення, шиємо, друкуємо його та відправляємо його клієнту

Ти отримуєш прибуток

Які дизайни нам потрібні?

1. Трендові дизайни.

Дизайни, які зараз перебувають на піку популярності. Ви можете використовувати будь-які інструменти для визначення тренду. Ми нічим не обмежуємо аналітику популярності дизайну.
Маленький лайфхак – якщо дизайн популярний на одному сайті, то він, швидше за все, буде популярний і на іншому.


2. Дизайни мають бути підготовлені.

Дизайн повинен бути підготовлений до друку на одязі: прибрано зайве, малюнок повинен бути чіткий з великою роздільною здатністю, добре виглядати при збільшенні. Не повинно бути зайвих елементів, які можуть зіпсувати принт на друці.
Дизайни з маленькою роздільною здатністю, з зайвими прозоростями (без триммінгу), з фоном, що не підходить під друк - НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ
Величезне прохання виважено і відповідально підходити до розміщення дизайну, щоб в першу чергу економити свій час і не переробляти його багато разів.


3. Підбирати дизайн під основу

Неможливо створити дизайн, який однаково підійде під усі основи. Кожна основа має свої особливості та потребує індивідуального підходу до створення дизайну.
Генератор дизайнів на сайті допоможе розмістити дизайн на будь-якій з основ, але він все-таки робот і його потрібно іноді підправити та підредагувати зображення дизайну на основі в ручному режимі. Звертай увагу на те, як дизайн виглядає на кожній з основ і вноси правки, якщо він розташований на основі не так.
Це вірний шлях до того, що твої дизайни практично моментально з'являтимуться на сайті.


Ми пропонуємо:

1. Підтримка.

Приєднуйся до нашого каналу в телеграмі, де ми описуємо останні тренди та новинки, які потрібно завантажувати на сайт. Для того, щоб твої дизайни були завжди актуальні.


2. Допомога в створенні макетів.

Ми завжди з радістю розповімо всі особливості для створення та розміщення дизайнів на сайті. Підкажемо вимоги для різних методів друку та надамо усіляку допомогу, щоб твій дизайн став лідером продажу.


3. Більш ніж 60 основ на сайті для твоєї творчості.

Ми постійно додаємо нові основи, щоб навіть найвибагливіший клієнт знайшов для себе щось слушне. Потрібен лише крутий дизайн.


А тобі залишиться...

Тільки рахувати свій прибуток та підтримувати актуальність твоїх дизайнів.


Тисячі людей хочуть носити одяг із твоїм дизайном!


Скидай приклади своїх дизайнів нам на пошту admin@mfest.com.ua з темою "Співробітництво - Дизайнер"

І ми будемо ради бачити тебе в нашій команді.


Лишились питання?

Пиши нам у телеграм. І ми з радістю відповімо.